Ordutegiak eta egutegia

//Ordutegiak eta egutegia
Ordutegiak eta egutegia 2019-09-09T16:17:49+00:00

Ordutegiak eta ikasturteko eskola egutegia

HAUR HEZKUNTZA

  • ORDUTEGIAK:
  • 8:55 – 12:00
  • 14:30 – 16:30

LEHEN HEZKUNTZA

  • ORDUTEGIAK:
  • 8:55 – 13:00
  • 14:30 – 16:30

DBH

  • ORDUTEGIAK:
  • 1.-2.-3. eta 4. DBH: Astelehenak, martitzenak eta eguaztenak 8:00-13:05 eta 14:00-16:00
  • Eguenak eta barikuak 8:00-13:05

BATXILERGOA

  • ORDUTEGIAK:
  • 1. BATXILERGOA: Astelehenak, martitzenak, eguaztenak eta eguenak 8:00-15:00 – Barikuak 8:00-14:00
  • 2. BATXILERGOA: Astelehenak, martitzenak eta eguaztenak 8:00-15:00 – Eguenak eta barikuak 8:00-14:00

Klaseen arteko atsedenaldiak 15 minutuko bi izango dira: 9:50tatik 10:05etara eta 11:55etatik 12:10etara.

HAURRESKOLA

Ordutegia: 07.30 - 18.00

Ikastetxe ordutegiak

Harrera eta idazkaritza: Goizez 08:00 – 13:00
Harrera eta idazkaritza: Arratzaldez 14:00 – 18:00

Zaintza ordutegiak

08.00-09.00 eta 16.30-17.00

Eskola ordutegitik kanpo erabiltzeko ordenagailuak ikasleen eskura daude

Informatika gela 11:55 – 12:10
Laguntza gela DBH: de 15:00 – 17:00

Familiei arretarako ordutegia

HAUR HEZKUNTZA

Aintzane Angulo (Tutorea):

Eguaztenak 10:00 – 10:30

Maite Atutxa: Astelehena 12:00  – 13:00

Lidia Berrio: Barikua 14:30  – 15:30

Amaia Lejarza (Tutorea):

Eguaztenak 11:00 – 11:45

Maite Atutxa: Astelehena 12:00  – 13:00

Lidia Berrio: Barikua 14:30  – 15:30

Mirari Etxebarria (Tutorea):

Astelehenak 11:00 – 11:45

Maite Atutxa: Astelehena 12:00  – 13:00

Lidia Berrio: Barikua 14:30  – 15:30

LEHEN HEZKUNTZA

Arantza Zaldegi (Tutorea):

Martitzenak 11:30 – 12:15

Maite Atutxa: Astelehenak 12:00 – 13:00

Unai de Miguel: Barikuak 11:00 – 11:55

Lidia Berrio: Barikuak 14:30 – 15:30

Olatz Ugarte (Tutorea):

Barikuak 11:00 – 12:00

Arantza Zaldegi: Martitzenak 11:30 – 12:15

Maite Atutxa: Astelehenak 12:00 – 13:00

Jon Rojas (Karmeldarra): Barikuak 08:55 – 09:50

Unai de Miguel: Barikuak 11:00 – 11:55

Lidia Berrio: Barikuak 14:30 – 15:30

Jon Sagastigordia (Tutorea):

Eguaztenak 9:00 – 10:00

Maite Atutxa: Astelehenak 12:00 – 13:00

Jon Rojas: (Karmeldarra): Barikuak 08:55 – 09:50

Unai de Miguel: Barikuak 11:00 – 11:55

Lidia Berrio: Barikuak 14:30 – 15:30

Lidia Berrio (Tutorea):

Barikuak 14:30 – 15:30

Maite Atutxa: Astelehenak 12:00 – 13:00

Jon Rojas (Karmeldarra): Barikuak 08:55 – 09:50

Unai de Miguel: Barikuak 11:00 – 11:55

Jon Sagastigordia: Eguaztenak 09:00 – 10:00

Ziortza Urkiza (Tutorea):

Barikuak 15:00 – 16:00

Maite Atutxa: Astelehenak 12:00 – 13:00

Jon Rojas (Karmeldarra): Barikuak 08:55 – 09:50

Unai de Miguel: Martitzenak 11:00 – 11:55

Lidia Berrio: Barikua 14:30 – 15:30

Joseba Betzuen (Tutorea):

Eguenak 15:30 – 16:30

Maite Atutxa: Astelehenak 12:00 – 13:00

Jon Rojas (Karmeldarra): Barikuak 08:55 – 09:50

Unai de Miguel: Barikuak 11:00 – 11:55

Lidia Berrio: Barikua 14:30 – 15:30

DBH

Susana Intxausti (Tutorea):

Astelehenak 11:00 – 11:55

Juan José Ruiz-Oria: Barikuak 8:55 h. – 9:50 h.

Raul López: Martitzenak 10:05 h. – 11:00 h.

Unai de Miguel: Barikuak 11:00 h. – 11:55 h.

María Salcedo: Astearteak 12:10 h. – 13:05 h.

Eider Gorostidi: Eguaztenak 12:10 h. – 13:05 h.

Eva Mínguez: Eguenak 12:10 h. – 13:05 h.

Lidia Berrio 14:30 h. – 15:30 h.

Arantzazu Gordillo 08:55 h. – 09:50 h.

Eider Gorostidi (Tutorea):

Eguaztenak 12:10 – 13:05

Juan José Ruiz-Oria: Barikuak 8:55 h. – 9:50 h.

Raul López: Martitzenak 10:05 h. – 11:00 h.

Unai de Miguel: Barikuak 11:00 h. – 11:55 h.

María Salcedo: Astearteak 12:10 h. – 13:05 h.

Naiara López: Astearteak 13:05 h. – 14:00 h.

Eva Mínguez: Eguenak 12:10 h. – 13:05 h.

Susana Intxausti: Astelehenak 11:00 h. – 11:555 h.

Lidia Berrio 14:30 h. – 15:30 h.

Arantzazu Gordillo 08:55 h. – 09:50 h.

María Salcedo (Tutorea):

Astearteak 12:10 – 13:05

Juan José Ruiz-Oria: Barikuak 8:55 h. – 9:50 h.

Raul López: Martitzenak 10:05 h. – 11:00 h.

Unai de Miguel: Barikuak 11:00 h. – 11:55 h.

Jon Rojas (karmeldarra): Barikuak 08:55 h. – 09:50 h.

Itziar Mena: Eguaztenak 12:10 h. – 13:05 h.

Naiara López: Astearteak 13:05 h. – 14:00 h.

Nerea Álvarez: Barikuak 12:10 h. – 13:05 h.

Karlos Aretxaga: Barikuak 12:10 h. – 13:05 h.

Eva Mínguez: Eguenak 12:10 h. – 13:05 h.

Arantzazu Gordillo 08:55 h. – 09:50 h.

Itziar Mena (Tutorea):

Eguaztenak 12:10 – 13:05

Juan José Ruiz-Oria: Barikuak 8:55 h. – 9:50 h.

Raul López: Martitzenak 10:05 h. – 11:00 h.

Unai de Miguel: Barikuak 11:00 h. – 11:55 h.

Jon Rojas (karmeldarra): Barikuak 08:55 h. – 09:50 h.

María Salcedo: Astearteak 12:10 h. – 13:05 h.

Naiara López: Astearteak 13:05 h. – 14:00 h.

Nerea Álvarez: Barikuak 12:10 h. – 13:05 h.

Karlos Aretxaga: Barikuak 12:10 h. – 13:05 h.

Eva Mínguez: Eguenak 12:10 h. – 13:05 h.

Arantzazu Gordillo 08:55 h. – 09:50 h.

BATXILERGOA

Nerea Alvarez (Tutorea):

Barikuak 10:05 – 11:00

Juan José Ruiz-Oria: Barikuak 8:55 h. – 9:50 h.

Raul López: Martitzenak 1o:05 h. – 11:00 h.

Unai de Miguel: Martitzenak 10:05 h. – 11:00 h.

Jon Rojas (karmeldarra): Barikuak 08:55 h. – 09:50 h.

Eva Mínguez: Eguenak 12:10 h. – 13:05 h.

Itziar Mena: Eguaztenak 12:10 h. – 13:05 h.

Eider Gorostidi: Eguaztenak 12:10 h. – 13:05 h.

Karlos Aretxaga: Barikuak 12:10 h. – 13:05 h.

Naiara Lopez (Tutorea):

Barikuak 10:05 – 11:00

Juan José Ruiz-Oria: Barikuak 8:55 h. – 9:50 h.

Itizar Gaubeka: Eguaztenak 12:10 h. – 13:05 h.

Eider Gorostidi: Martitzenak 13:05 h. – 14:00 h.

Unai de Miguel: Martitzenak 10:05 h. – 11:00 h.

Jon Rojas (karmeldarra): Barikuak 08:55 h. – 09:50 h.

Nerea Álvarez: Barikuak 12:10 h. – 13:05 h.

Eva Mínguez: Eguenak 12:10 h. – 13:05 h.

Itziar Mena: Eguaztenak 12:10 h. – 13:05 h.

Itziar Gaubeka (Tutorea):

Barikua 10:05 – 11:00

Juan José Ruiz-Oria: Barikuak 8:55 h. – 9:50 h.

Naiara Lopez: Martitzenak 13:05 h. – 14:00 h.

Nerea Álvarez: Barikuak 12:10 h. – 13:05 h.

Eva Mínguez: Eguenak 12:10 h. – 13:05 h.

Itziar Mena: Eguaztenak 12:10 h. – 13:05 h.

Raul Lopez: Martitzenak 10:05 h. – 11:00 h.

Eider Gorostidi: Eguaztenak 12:10 h. – 13:05 h.

Karlos Aretxaga: Barikuak 12:15 h. – 13:05 h.

 

Kontaktua

Kalbario Plaza, 4. 48340 Amorebieta (Bizkaia)

Tel.: 94 673 09 02

Fax: 94 630 83 21